Број на оглас: 4075846
Објавен на: 05.10.2021, 13:00
1 / 8

Mercedes C220 AMG

35.000 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
2018
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacia obratetese na nasiot mejl gimi_99@hotmail.com