Број на оглас: 4075803
Објавен на: 05.10.2021, 13:00
1 / 4

Truva 125cc

350 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Чопер / Chopper
Година:
2007
Модел:
Tumopar
Километри:
500000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava truva 125cc vo odlicna sostojba so dokumenti. Tel. 070228013