Број на оглас: 4075753
Објавен на: 05.10.2021, 13:00
1 / 1

Otkupuvam stari Skodi

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Otkupuvam stari Skodi