Број на оглас: 4075534
Објавен на: 14.10.2021, 15:15
1 / 8

AMD Wraith Prism LED RGB Cooler Fan

50 € Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AMD Wraith Prism LED RGB Cooler Fan i cooler master tx3i za amd so 2 ventilatori.Kulerite se kako novi.Dvata za 3000 den.