Број на оглас: 4075248
Објавен на: 20.09.2021, 13:16
1 / 11

Mercedes S350 BlueTEC

23.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 350
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes S350 BlueTEC 2012
Kolata e na prefektna sostojba
Full oprem
AMERIKANSKI TABLICI