Број на оглас: 4075232
Објавен на: 05.10.2021, 13:00
1 / 6

IVECO Daily 35 S13

6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kombeto e dosta zacuvano najdolgata verzija na Iveco vredi da se vidi
2006 godina