Број на оглас: 4074674
Објавен на: 04.10.2021, 13:00
1 / 2

Playstation 3 4k Pro

7.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Се продава чипуван Playstation 3 4k Pro
320G меморија со 23 игри