Број на оглас: 4074547
Објавен на: 19.09.2021, 18:42
1 / 3

VW bandazi so novi letni gumi

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen bandazi 17 ki so letni gumi 1000 km vozeni Riken