Број на оглас: 4074205
Објавен на: 03.10.2021, 13:00
1 / 10

Mercedes GL 350

41 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
GL 350
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.11625
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes GL 350 off road 2013 godina full oprema
Registriran cela godina so zelen Kirton
Zimski gumi letni gumi novi
Za poeke informacii: 077/845-894

Потврден огласувач
 Ni-Consulting (претпријатие)