Број на оглас: 4074047
Објавен на: 14.10.2021, 07:08
1 / 12

SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË

1 €
Број на соби:
4,5
Квадратура:
220 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
410 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2020
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Pavle Stanoev 12

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT....
INFOMATA:
076620546
076620546
076620546