Број на оглас: 4073875
Објавен на: 15.10.2021, 10:17
1 / 11

VOLVO XC 90

4.200 €
Марка:
Volvo
Модел:
XC 90
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
333 kw / 453 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo xc90 top sostojba, kompleten servis ima napraveno full so optrema, orginal km ima..
Za poveke info javete se na 078816092.