Број на оглас: 4073675
Објавен на: 03.10.2021, 13:00
1 / 12

Se Prodava Golf 5 Automatik Kako Nov

5 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.11625
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭Golf 5 Automatik DSG menjac 1.9 tdi 77kw 🇨🇭
6brzini
2007/6g
214.180km (Davam garancija)
Prva Farba (Davam garancija)
Ne e udiran (Davam garancija)
Uvoz CH
Reg Cela godina
Servisiran golem servis pred 1000 km
Vo odlicna sostojba bez 1 den vlog
Uvezen od ch 🇨🇭
Poveke info 070988462