Број на оглас: 4073449
Објавен на: 30.09.2021, 11:17
1 / 10

Hyundai coupe

600 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Coupe
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2.0.16v plin atest dizna. 078554558
Pominata reg kolata moze da se proba
Info na : 078554558. Usluzliv oglas
Kolata ne e moja 078554558
078554558.
078554558. 078554558