Број на оглас: 4072985
Објавен на: 27.11.2021, 09:37
1 / 11

Se prodava komplet teretana moze i posebno

1 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet teretana moze i posebno 50 masini Technogym,Life Fitness,Impulse,scwinn so kardio oprema ,150 kv guma,500 kg ednoracni tegovi i 1 ton ostanati tezini.

Kontakt
071357376