Број на оглас: 4072799
Објавен на: 11.10.2021, 21:59
1 / 5

Se prodava BMW

По Договор 6.200 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 118, so full oprema, so soncev krov i led svetla na site vrati.Kozen enterier, mnogu dobro socuvana. Cena po dogovor.
Kontakt 078 441 707 - Tome