Број на оглас: 4072649
Објавен на: 02.10.2021, 13:00
1 / 8

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА + ТВ КОМОДА!!

25.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


САМО ЗА 25.000 ден. !!
КОМПЛЕТ Смештај за дневна соба!
Тросед,двосед,фотеља заедно со масичка и ТВ комода.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА!
За повеќе информации 078 855 792