Број на оглас: 4072531
Објавен на: 14.10.2021, 17:34
1 / 6

PRODAVAM -POVOLNO

10 € 180 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam polovni
-kamin
-tus kabina
-prozori i vrati
Dobro zacuvani. Moze site zaedno moze i oddelno
CENA PO DOGOVOR
Kontakt: 078 299 025