Број на оглас: 4072386
Објавен на: 15.10.2021, 21:39
1 / 4

Daewoo matiz 2005 god.atest plin

1.500 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Matiz
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Daewoo Matiz 2005 god. so atestiran plin,
osnoven model mnogu ekonomicen,
kolata e registrirana do 29.01.2021