Број на оглас: 4072190
Објавен на: 17.09.2021, 12:09
1 / 4

- pirinhill - Чорапи за Спорт

330 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


WWW.PIRINHILL.MK

Чорапите од серијата Compressive Socks од TRY TO FLY се составен дел од опремата на секој спортист. Погодни се за маратони, велосипедизам и други спортови и интензивни тренинзи.Високата компресија придонесува за добро вклопување на чорапот на стапалото, спречува лизгање, го намалува чувството на замор и го подобрува снабдувањето со крв.