Број на оглас: 4071905
Објавен на: 15.10.2021, 13:00
1 / 12

ubava kuća,komplet renovirana vo selo Belovishte.

35.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4,5
Квадратура:
216 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Централно
Дворна површина:
116 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
selo Belovishte
*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


ubava kuća,komplet renovirana vo selo Belovishte.
Na mnogu ubava lokacija,pokraj patot za s.Vratnica.
Kućata e komplet renovirana,so 3 sobi,2 kupatila,letna kujna,Dnevna soba,podrum i ubav i sreden dvor.
moze i zamena za stan vo Tetovo ili Skopje

Потврден огласувач
 *CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti (претпријатие)