Број на оглас: 4071773
Објавен на: 02.12.2021, 06:33
1 / 9

VW Golf VI 1.4 TSI

6.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2022
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Vw Golf 6 1.4 TSI, регистриран до 06.2022год, редовно одржуван, 4 нови гуми, направен комплетен сервис.

За повеќе информации:
Петар - 075666106