Број на оглас: 4071679
Објавен на: 16.09.2021, 20:48
1 / 5

Penta Suzuki 2.5 cv

500 €

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba 4takno 2006.