Број на оглас: 4071596
Објавен на: 21.10.2021, 13:13
1 / 1

Ram Kingston 4GB DDR4 2133 Mhz

1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Се продава една плочка Kingston 4GB DDR4 2133 Mhz.
Измината гаранција.
Цена 1000 ден фиксно.
Праќам по карго.