Број на оглас: 4071559
Објавен на: 21.10.2021, 10:50
1 / 9

BMW E66 730D 2008 GODINA

12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


076216830
BMW E66 730D 2008 GODINA. REGISTRIRANO CELA GODINA. NAPRAVEN CELOSEN SERVIS. OD OPREMA POSEDUVA GREENJE, PODESUVANJE NA SEDISTA I MEMORIJA NA PREDNI I ZADNI SEDISTA. FABRICKI ZAVESI, iDRIVE, NAVIGACIJA, CD CHARGER. NOVI GUMI SO ALU BANDAZI 19ki.
MOZNA ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA.
ZA KES EKSTRA CENA NA LICE MESTO.
CENA 12.000€