Број на оглас: 4071556
Објавен на: 01.10.2021, 13:00
1 / 12

Citroen c4 2007

3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava citroen c4 2007 god, 1.6hdi 109ks,registrirana do7/2022 so zelen karton
Klima
Tempomat
Limiter na brzina
Greaci na sedista
Novi gumi
Servis golem so rebrasti kais