Број на оглас: 4071528
Објавен на: 11.10.2021, 12:34
1 / 6

Suzuki SWIFT 1.3 glx, sedan, hecbek

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Swift
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
49 kw / 67 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e bez nikakva mana. Socuvano, garazirano, so napraveni site servisi soglasno preporaka na proizvoditelot. 1296 sm3, 49,5kw ili 66,39 ks.Centralno zaklucuvanje, elektrika na predni prozori i retrovizori. Site cetiri gumi se novi. Potrosuvacka 4,8 l. na 100 km. Bez damka korozija. Tel. za kontakt - Kosta 075 396-926