Број на оглас: 4071367
Објавен на: 12.10.2021, 21:14
1 / 9

Toyota Corolla Verso

4.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Corolla Verso
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.11625
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Corolla Verso so novi gumi,garazirana so ful oprema,bez grepka i bez mana.
Kola se najduva vo VELES
Mozi da se vidi vo sekoe vreme
ZVONETE NA OVAJ BROJ
075/244/344 pero
075/244/344 pero
075/244/344 PERO