Број на оглас: 4070316
Објавен на: 15.10.2021, 11:11
1 / 4

Се продава RKS Titanic 150

1.300 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Спортски
Година:
2019
Модел:
RKS Titanic 150

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Се продава RKS Titanic 150, со поминати 3.000км.

Моторот е во одлична состојба, направен сервис, без ниту една гребнатинка.

Дополнително има куфер 29Л Shad.

Потврден огласувач
 Иво Маг Траде - Охрид (претпријатие)