Број на оглас: 4070263
Објавен на: 15.10.2021, 10:29
1 / 1

работа за возач Е категорија

3.000 МКД
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Не е важно
Образование:
Останато
Возачка дозвола:
Ц
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно
Mickov
Industriska
Неготино
Станете Премиум член

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара возач со Е категорија за превоз на контињерски транспорт на релација Кавадарци-Солун и обратно. Пријавен во фирма,месечно редовна исплата.