Број на оглас: 4070043
Објавен на: 29.09.2021, 13:00
1 / 7

Villiger road bike

270 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


070765087 Racing series, full tiagra, se na nego originalno, 3×9, bez denar vlozuvanje