Број на оглас: 4069975
Објавен на: 15.09.2021, 09:05
1 / 5

Персиско маче

200 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Се продава персиско машко маче.
Цена 200€.
Мачето е со стекнати хигиенски навики.
Повеќе инф. на 071 220 494(Viber, WhatsApp).