Број на оглас: 4069729
Објавен на: 25.09.2021, 03:49
1 / 7

16ki 5x108 celicni ford,peugeot

12.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Moze posebno bandasi 4500den fiksno posebno gumi 7500den imaat samo dve ratkapni bandasite bandasite se 16ki gumite skoro i da ne se vozeni