Број на оглас: 4069727
Објавен на: 25.09.2021, 03:49
1 / 4

5x112 audi,vw,mercedes

14.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se od mercedes i isfrlaat malku poveke od vozilata na vw grupacija i kolata ide ko nabildana odlicna sostojba