Број на оглас: 4069721
Објавен на: 25.09.2021, 03:49
1 / 3

5x120 bmw 16ki odlicni

14.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


odlicni bandasi so solidni gumi 225 55 16 originalni germanski