Број на оглас: 4069646
Објавен на: 16.10.2021, 17:34
1 / 2

JEEP GRAND CHEROKEE

8.799 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- JEEP GRAND CHEROKKE 3.0 CRDI MERCEDES
MOTOR 160 KW - 218 KS AVTOMATIK
- FUL OPREMA - OVERLAND
- GOLEMA NAVIGACIJA
- KLIMA
- REDUKTORI BRZI - BAVNI
- 10 X AIRBEG
- SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
- DVA KLUCA
- TEMPOMAT
- ALUMINSKI BANDAZI
- BORD KOMPJUTER
- SVETLA ZA MAGLA
- NASLON ZA RAKA
- FABRICKI ZATEMNETI STAKLA ATESTIRANI
- KUKA ATESTIRANA
- VOZILOTO E DONESENO OD GERMANIJA
- PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
CARINA,TIV,XOMOLOGACIJA,DOKUMENTI
PREVEDENI