Број на оглас: 4069610
Објавен на: 14.10.2021, 14:59
1 / 12

BMW 318i 2004godina

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
106 kw / 144 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam bmw 318i 2004godina 143hp
ABS
DSC
maglenki
17ki bandazi so skoro novi gumi
200.000km
2kluca
registrirana do 7mi 2022

Moze zamena za seat leon ili audi a3 2006-2009so moja doplata