Број на оглас: 4069595
Објавен на: 02.12.2021, 06:33
1 / 2

Iveco EuroCargo Slep

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава шлеп Iveco Euro Cargo, регистриран до 07.2022 година. Каминот е во одлична состојба.

За повеќе информации:
Ико - 075420888