Број на оглас: 4069558
Објавен на: 15.09.2021, 09:44

SE PRODAVA KUKA Vo DOJRAN

70.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
200 m²
Број на соби:
5
Греење:
Друго
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo dojran