Број на оглас: 4069214
Објавен на: 29.09.2021, 13:00
1 / 6

Prodazba na stanovi

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
80 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Сутерен стан
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
2021
Број на балкони:
Тераса + 2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ohrid strong centar do ezero

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na stanovi vo strong centar do ezero so imoten list vednas vselivi poveke informacii na tell 072 232 000