Број на оглас: 4069089
Објавен на: 28.09.2021, 13:00
1 / 5

Desktop-PC i3 / SSD / 8GB RAM / So Garancija

550 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava 5 Desktop-PC i3 Windows 10 Professional
so 240 GB SSD, i 8GB RAM, so Samsung Monitor i Logitech Slusalki.

Kumputerite se mnogo malce Koristen za Call-Center

Za pojqe Informacii za Konfoguracija ve molam pobarajteme