Број на оглас: 4069071
Објавен на: 24.10.2021, 13:25
1 / 9

Iveco

5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iveco so 24 sedista so klima i novi gumi vo odlicna sostojba 2000 godina