Број на оглас: 4069063
Објавен на: 28.09.2021, 13:00
1 / 4

BMW GT 400

1 €
Марка:
BMW
Вид:
Скутер
Година:
2021
Модел:
BMW GT 400

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat motor BMW GT 400 NOV SO 0 KM informacii na tell 072 232 000