Број на оглас: 4069031
Објавен на: 28.10.2021, 16:23
1 / 10

OPEL MERIVA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2003GODINA REG

2.799 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL MERIVA SO FULL OPREMA:
-KLIMA RABOTI
-ABS
-SERVO
-4AERBAG
-FABRICKO RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
-ALUMINIUMSKI BANDAZI 15KI
KOLATA IMA VGRADENO OD NASA STRANA PRED DESET DENA NOV PLIN DIZNA SISTEM SO ATEST I DVE GODINI GARANCIJA. STEGNATO NA MOTOR I MEJNAC. STEGNATA PREDNICA I AMORTIZACIJA KAMEN. SOCUVANA I NADVOR I VNATRE. REGISTRIRANA DO 3 MESEC 2022.MOZE ZAMENA ZA ZAMENA 3500EVRA...