Број на оглас: 4068974
Објавен на: 28.10.2021, 15:19
1 / 12

AUDI A5 2.0 TDI AVTOMATIK

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a5 2.0 tdi avtomatik f1 menuvac bi hsenon led navigacija 4 novi gumi voziloto moze da se proveri kaj sakate po vasa zelba za poveke samo na tel 077695955