Број на оглас: 4068198
Објавен на: 13.09.2021, 13:31
1 / 11

AUDI A6 2.0 2007 (КАКО НОВ)

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава AUDI A6 2.0 2007 година (КАКО НОВО)
Цена по договор
Регистрирано до 05/2022
Комплетна сервисна книшка
4 нови Michelin зимиски гуми

Ново:
- акумулатор
- ребраст каиш
- зубчест каиш
- водна пумпа
- сијалици
- турбина
- компресор за клима...