Број на оглас: 4068178
Објавен на: 28.10.2021, 17:09
1 / 8

Atv 400 / 4x4 / mk tabli

2.500 € 2.700 €
Марка:
ATV
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2010
Модел:
Lifan 400

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ATV Lifan 400, vo predobra sostojba. Automatic + R
400 kubika, se vozi so B kategorija.

✅ 4x4

✅ Novi gumi

✅ Novi plocki

✅ Vitlo

✅ Kuka

✅ Kufer nov

✅ Led bar