Број на оглас: 4068139
Објавен на: 25.11.2021, 20:01
1 / 5

Se prodava ili menuva 075814804

20.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Moze zamena za kamjon