Број на оглас: 4068130
Објавен на: 16.10.2021, 11:23
1 / 4

SE PRODAVA ILI IZDAVA LOKAL119m2 ODMA DO STOKOMAK

444.444.444 €
Квадратура:
119 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ILI IZDAVA LOKAL119m2 ODMA DO STOKOMAK