Број на оглас: 4067931
Објавен на: 25.09.2021, 14:18
1 / 2

Samsung Galaxy A12 Black Nov 24m. Garancija

9.290 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A12
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи
Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Битола

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


-Samsung Galaxy A12,,Black
-Nov,24 meseci Garancija Operatorska
>Moznost za dostava preku Kargo