Број на оглас: 4067151
Објавен на: 26.09.2021, 13:00

Prodavam grozje (Vranec)

15 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Prodavam grozje od sortata Vranec

Cena 15 den.
20t

Telefon: 078/395-244